جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی

فارسی  |   العربیه  |   English  
telegram

در تلگرام به ما بپیوندید

public

کتابخانه مجازی الفبا
کتابخانه مجازی الفبا
header
headers
پایگاه جامع و تخصصی کلام و عقاید و اندیشه دینی
جستجو بر اساس ... همه موارد عنوان موضوع پدید آور جستجو در متن
: جستجو در الفبا در گوگل
مرتب سازی بر اساس و به صورت وتعداد نمایش فرارداده در صفحه باشد جستجو
  • تعداد رکورد ها : 5
انجیلیان درگیر الهیات عملی: الهیاتی که بر کلیسا و جهان تأثیر می گذارد [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Helen Morris (editor), Helen Cameron (editor)
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Routledge,
چکیده :
ترجمه ماشینی: هدف این کتاب معرفی یک صدای انجیلی متمایز به رشته الهیات عملی است. انجیلی ها گاهی الهیات عملی را عمدتاً یک پروژه «لیبرال» می دانند. با این حال، این مجموعه به طور فعال با الهیات عملی از دیدگاه انجیلی، هم از طریق بحث در مورد مسائل ماهوی و هم با ارائه نمونه هایی از الهیات عملی که توسط انجیلی ها در کلاس، کلیسا و فراتر از آن انجام می شود، درگیر است. این جلد صداهای تثبیت شده و نوظهور را گرد هم می آورد تا درباره نقش فزاینده ای که الهیات عملی در محافل انجیلی و پنطیکاستی ایفا می کند بحث کنند. فصل ها با پرداختن به نگرانی های روش شناختی، قبل از رفتن به حوزه های عملی آغاز می شوند. علاوه بر این، چهار مقاله کوتاه از دانشجویانی وجود دارد که از الهیات عملی برای واکنش به عمل خود استفاده می کنند. مسائل مربوط به اقتدار و هنجارگرایی به گونه‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرند که بحث را هم در درون و هم فراتر از انجیلییسم روشن می‌کند. بنابراین، این کتاب مورد توجه دانشمندان الهیات عملی، انجیلی و پنطیکاستی خواهد بود.
مفهوم الهیات انجیلی: یک دیدگاه متکی بر عهد عتیق
نویسنده:
Barr, James
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Fortress Press ,
یک الهیات انجیلی پنطیکاستی: نقاط عطف در داستان رستگاری
نویسنده:
Stronstad, Roger
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
CPT Press ,
الهیات انجیلی ماسون ها
نویسنده:
Peters, George W.
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
راهنمای کمبریج الهیات انجیلی [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Timothy Larsen, Daniel J. Treier
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
کلیدواژه‌های اصلی :
چکیده :
ترجمه ماشینی: انجیلییسم، بیانی پر جنب و جوش و رو به رشد از ارتدکس تاریخی مسیحی، یکی از بزرگترین و متنوع ترین جنبش های مذهبی جهانی از نظر جغرافیایی است. این همراه بیانی به روز از الهیات انجیلی ارائه می دهد که هم به اعتقادات انجیلی تاریخی وفادار است و هم در گفتگو با زمینه ها و دغدغه های فکری معاصر. علاوه بر مقاله‌های بدیع و خلاقانه در مورد آموزه‌های مسیحی مرکزی مانند مسیح، تثلیث، و عادل‌بودن، با ارائه تأملات انجیلی درباره موضوعاتی مانند جنسیت، نژاد، فرهنگ و ادیان جهانی، زمینه جدیدی را می‌گشاید. این جلد همچنین از محدوده دیدگاه‌های انگلیسی-آمریکایی فراتر می‌رود تا مقالات جداگانه‌ای را در زمینه کاوش الهیات انجیلی در زمینه‌های آفریقایی، آسیایی و آمریکای لاتین ارائه دهد. مشارکت کنندگان در این جلد فهرستی بی رقیب از بسیاری از برجسته ترین الهیات انجیلی امروزی و صداهای نوظهور مهم را تشکیل می دهند.
  • تعداد رکورد ها : 5