جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی

فارسی  |   العربیه  |   English  
telegram

در تلگرام به ما بپیوندید

public

کتابخانه مجازی الفبا
کتابخانه مجازی الفبا
header
headers
پایگاه جامع و تخصصی کلام و عقاید و اندیشه دینی
جستجو بر اساس ... همه موارد عنوان موضوع پدید آور جستجو در متن
: جستجو در الفبا در گوگل
جستجو در برای عبارت
مرتب سازی بر اساس و به صورت وتعداد نمایش فرارداده در صفحه باشد جستجو
  • تعداد رکورد ها : 4
تاریخ فلسفه راتلج جلد سوم: فلسفه سده‌های میانه [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
John Marenbon
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Routledge,
چکیده :
ترجمه ماشینی: این اثر با ترکیب آخرین پژوهش با دیدگاه‌های تازه در مورد این حوزه تحقیقاتی پیچیده و به سرعت در حال تغییر، سنت‌های غنی فلسفه قرون وسطی عرب، یهودی و لاتین را مورد توجه قرار می‌دهد. کارشناسان در این زمینه تحلیل های جامعی از حوزه های کلیدی فلسفه قرون وسطی و تأثیرگذارترین چهره های آن ارائه می دهند، از جمله: ابن سینا، آوروس، میمونیدس، اریوجنا، آنسلم، آبلارد، گروستست، آکویناس، هانری گنت، دونس اسکاتوس، پیتر اورئولی، ویلیام. اوکهام، ویکلیف، سوارز، و تأثیر عظیم و پایدار بوئتیوس در غرب لاتین قرون وسطی. توجه ویژه ای به شخصیت های مهم، اما کمتر شناخته شده در هر دوره، و به بافت فرهنگی فلسفه قرون وسطی در اسلام و غرب مسیحی اختصاص دارد.
درآمدی بر فلسفه اواخر قرون وسطی (1150-1350) [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
John Marenbon
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Routledge,
چکیده :
ترجمه ماشینی: فلسفه قرون وسطی متأخر (1150-1350) مقدمه‌ای بر فلسفه در غرب لاتین بین سال‌های 1150 تا 1350 ارائه می‌کند. اشکال کار مکتوب و ترجمه و در دسترس بودن متون فلسفی یونان باستان، عرب و یهودی. بخش دوم ماهیت دانش عقلی را با توضیح استدلال‌های ارسطو، مفسران عتیقه‌اش، و فیلسوفان عرب، ابن سینا و آوروس، بررسی می‌کند.
فلسفه اوائل قرون وسطی [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
John Marenbon
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Routledge,
چکیده :
ترجمه ماشینی: مطالب فشرده اما منحصر به فرد با ماهیت الهیاتی، منطقی، شاعرانه و همچنین فلسفی.
تاریخ فلسفه راتلج: فلسفه قرون وسطی [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
John Marenbon (جان مارنبون)
نوع منبع :
کتاب , کتابخانه عمومی
منابع دیجیتالی :
چکیده :
ترجمه ماشینی: این اثر با ترکیب آخرین پژوهش با دیدگاه‌های تازه در این حوزه تحقیقاتی پیچیده و به سرعت در حال تغییر، سنت‌های غنی فلسفه قرون وسطی عرب، یهودی و لاتین را مورد توجه قرار می‌دهد. کارشناسان در این زمینه تحلیل های جامعی از حوزه های کلیدی فلسفه قرون وسطی و تأثیرگذارترین چهره های آن، از جمله: ابن سینا، آوروس، میمونیدس، اریوجنا، آنسلم، آبلارد، گروسستست، آکویناس، هانری گنت، دونس اسکاتوس، پیتر اورئولی، ویلیام از ارائه می کنند. اوکهام، ویکلیف، سوارز، و تأثیر عظیم و پایدار بوئتیوس در غرب لاتین قرون وسطی. توجه ویژه ای به شخصیت های اصلی، اما کمتر شناخته شده در هر دوره، و به بافت فرهنگی فلسفه قرون وسطی در اسلام و غرب مسیحی اختصاص دارد.
  • تعداد رکورد ها : 4