جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی

فارسی  |   العربیه  |   English  
telegram

در تلگرام به ما بپیوندید

public

کتابخانه مجازی الفبا
کتابخانه مجازی الفبا
header
headers
پایگاه جامع و تخصصی کلام و عقاید و اندیشه دینی
جستجو بر اساس ... همه موارد عنوان موضوع پدید آور جستجو در متن
: جستجو در الفبا در گوگل
مرتب سازی بر اساس و به صورت وتعداد نمایش فرارداده در صفحه باشد جستجو
  • تعداد رکورد ها : 39
ما متکلمان هستیم: تقویت قوم خدا [کتابشناسی انگلیسی]
نویسنده:
Fredrica Harris Thompsett
نوع منبع :
کتابشناسی(نمایه کتاب)
وضعیت نشر :
Church Publishing Inc. ,
چکیده :
چکیده ماشینی : نگاهی «متفکرانه، روشن و محرک» به این که چگونه افراد غیر روحانی می توانند به طور کامل در زندگی کلیسا شرکت کنند (جان کابرن). کلیساهای مسیحی که عمدتاً بر روحانیون تمرکز دارند، اغلب در پیگیری کامل دیدگاه کتاب مقدس همه قوم خدا عقب مانده اند. در واقع، همه ما الهی‌دانان طبیعی، افرادی با تعهد الهیاتی، ترجیحات، و بینش رهایی‌بخش درباره خدا هستیم، می‌خواهیم و می‌توانیم درباره مسائل اعتقادی فکر کنیم و بینش‌ها را به زندگی عمومی و شخصی خود مرتبط کنیم. در این جشن روشن و جذاب از قدرت و نفوذ افراد غیر مذهبی، فردریکا هریس تامپست با پایه‌گذاری ما در تاریخ، معنویت و مبانی کتاب مقدس اعتقادات آنگلیکن، به‌ویژه کلیسای اسقفی، ابزارهایی را در اختیار ما قرار می‌دهد که از نظر الهیاتی فکر کنیم. خوانش او از کتاب مقدس، دعوت متمایز ما را به ما نشان می دهد. او بینش‌های اصلاح‌طلبی را به اهمیت لاییک‌ها و مشارکت افراد غیر روحانی، به‌ویژه زنان، در مأموریت گسترده قرن نوزدهم در آموزش و کار اجتماعی می‌داند. و او جنبه‌های مختلف هویت انگلیکن را بررسی می‌کند، و جنبش‌های آزادی‌بخش در جنوب جهانی را دنبال می‌کند – همه در جهت تشویق هر یک از ما به ادعای صدای الهیات خودمان. تامپست در «ما الهی‌دانان هستیم» از یک لنز زاویه باز استفاده می‌کند تا درک احیا شده‌ای از کلیسا به ما بدهد. او همه ما را به ماجراجویی تغییر فرا می‌خواند» (ماریان اچ میکس).
نظر بونهوفر در مورد زندگی مسیحی: از صلیب، برای جهان [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Stephen J. Nichols
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Crossway ,
چکیده :
چکیده ماشینی : فراوانی کنفرانس‌ها، سخنرانی‌ها و کتاب‌های جدید مرتبط با دیتریش بونهوفر، نشان دهنده علاقه روزافزون به زندگی شگفت‌انگیز و نوشته‌های تأمل‌برانگیز اوست. میراث تأملات الهیاتی او در مورد ماهیت معاشرت، گرانی فیض، و ضرورت اطاعت شجاعانه تنها با واقعیت چگونگی مرگ او افزایش یافته است: اعدام به دست یک جوخه مرگ نازی. استفن جی نیکولز مورخ در این جدیدترین افزونه به کتاب‌های معروف الهیات در مجموعه زندگی مسیحی، خوانندگان را از طریق مطالعه زندگی و کار بونهوفر راهنمایی می‌کند و به خوانندگان کمک می‌کند تا خطوط اساسی الهیات متقابل او، اعتقادات مربوط به زندگی مسیحی، و شرایط مربوط به دستگیری و اعدام چشمگیر او.
زیبایی، نظم و رمز و راز: دیدگاه مسیحی از تمایلات جنسی انسان [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Gerald L. Hiestand (editor), Todd Wilson (editor)
نوع منبع :
کتاب , کتابخانه عمومی
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
IVP Academic ,
چکیده :
چکیده ماشینی : انسان ها موجودات جنسی هستند. تمایلات جنسی ما می تواند بیانی زیبا و مرموز از معنای انسان بودن باشد. اما همچنین می تواند تحریف شده و گناه آلود شود. شاید هیچ موضوعی به اندازه تمایلات جنسی انسان برای کلیسا فوریت نداشته باشد یا آن را با سؤالات بسیاری روبرو کند: تحقق اراده خدا از طریق تمایلات جنسی به چه معناست؟ تا چه حد باید جنسیت ما تعیین کننده کیست؟ چگونه می‌توانیم در عین وفاداری به کتاب مقدس، گرایش‌های فرهنگی پیرامون جنسیت را هدایت کنیم؟
متکلمان و حقوق قراردادها: تحول اخلاقی قانون رایج (حدود 1500-1650) [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Wim Decock
نوع منبع :
کتاب , کتابخانه عمومی
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Koninklijke Brill NV ,
عدالت: دیدگاه هایی علوم اجتماعی [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Ronald L. Cohen
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
اخلاق مسیحی در فرهنگ های سکولار [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Thomas K. Johnson
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
اخلاق و سلاح‌های کشتار جمعی: دیدگاه های مذهبی و سکولار [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Sohail H. Hashmi, Steven P. Lee
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
چکیده :
ترجمه ماشینی: این جلد دیدگاه منحصر به فردی را در مورد بحث سلاح های کشتار جمعی (WMD) با بسط دادن شرایط بحث به گونه ای ارائه می دهد که شامل تحقیقات سکولار و همچنین مذهبی است که معمولاً در نظر گرفته نمی شوند. مقالات ارائه شده آن شامل گفتگوی ساختاریافته بین نمایندگان سنت‌های اخلاقی زیر است - بودیسم، مسیحیت، کنفوسیوس، فمینیسم، هندوئیسم، اسلام، یهودیت، لیبرالیسم، قانون طبیعی، صلح‌طلبی، و واقع‌گرایی - که به مسائل اخلاقی یکسان می‌پردازند تا خلق کنند. گفت و گوی درون و برون سنت ها.
نجات لئوناردو: فراخوانی برای مقاومت در برابر حمله سکولار به ذهن، اخلاق و معنا [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Nancy Pearcey
نوع منبع :
کتاب
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
B&H Books,
چکیده :
ترجمه ماشینی: آیا سکولاریسم یک نیروی مثبت در دنیای مدرن است؟ یا منجر به چندپارگی و از هم گسیختگی می شود؟ در نجات لئوناردو، نانسی پیرسی، نویسنده پرفروش و برنده جایزه (حقیقت کامل، نویسنده همکار چگونه اکنون زندگی کنیم؟) یک مورد قانع کننده را بیان می کند که سکولاریسم مخرب و غیرانسانی است. پیرسی متفکران و هنرمندان انقلابی، ایده‌ها و رویدادها را به تصویر می‌کشد که گام به گام به رهاسازی جهان‌بینی‌های سکولار منجر می‌شود که کرامت و آزادی انسان را تضعیف می‌کند. او رویکرد تازه‌ای ایجاد می‌کند که تأثیر دنیای واقعی ایده‌ها در فلسفه، علم، هنر، ادبیات و فیلم را به نمایش می‌گذارد - صداهایی که ما را در کلاس درس، سینما و اتاق نشیمن ما احاطه می‌کنند. پیرسی، یک آگنوستیک سابق، یک مورد قانع کننده برای مسیحیت تاریخی به عنوان یک جایگزین کل نگر و انسانی ارائه می دهد. او خوانندگان را برای مقابله با جهان بینی های انکار کننده زندگی که به طور بنیادی جامعه را بازسازی می کند و زندگی روزمره ما را فرا می گیرد، مجهز می کند. چه یک مسیحی فداکار، سکولاریست مصمم باشید، یا ندانید دقیقاً در کجا ایستاده اید، خواندن نجات لئوناردو دیدگاه های تثبیت شده را متزلزل می کند و بت های ایدئولوژیک را سرنگون می کند. شامل بیش از 100 بازتولید هنری و تصویرسازی است که مضامین کتاب را زنده می کند.
  • تعداد رکورد ها : 39