جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

جستجوي پيشرفته | کتابخانه مجازی الفبا

کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی کتابخانه مجازی الفبا،تولید و بازنشر کتب، مقالات، پایان نامه ها و نشریات علمی و تخصصی با موضوع کلام و عقاید اسلامی

فارسی  |   العربیه  |   English  
telegram

در تلگرام به ما بپیوندید

public

کتابخانه مجازی الفبا
کتابخانه مجازی الفبا
header
headers
پایگاه جامع و تخصصی کلام و عقاید و اندیشه دینی
جستجو بر اساس ... همه موارد عنوان موضوع پدید آور جستجو در متن
: جستجو در الفبا در گوگل
مرتب سازی بر اساس و به صورت وتعداد نمایش فرارداده در صفحه باشد جستجو
  • تعداد رکورد ها : 4
واقع‌گرایی مجازی [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Michael Heim
نوع منبع :
کتاب , کتابخانه عمومی
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
2000,
چکیده :
ترجمه ماشینی: واقعیت مجازی آنچه را که به معنای واقعی کلمه بعد جدیدی از واقعیت است به زندگی روزمره معرفی کرده است. اما بدون بحث نیست. در واقع، برخی می گویند که برخورد بین کسانی که مشتاقانه در صنعت کامپیوتر درگیر هستند و کسانی که به طور فزاینده ای از برنامه های کاربردی آن بیگانه شده اند (و اغلب جایگزین می شوند) اجتناب ناپذیر است. نظرات از نگرش سایبرپانک مجله Wired و خوش بینی تجاری بیل گیتس گرفته تا مخالفت خشونت آمیز Unabomber متغیر است. اکنون، با رئالیسم مجازی، خوانندگان راهنمای قابل تاملی در مورد بحث «واکنش متقابل فضای مجازی» و پیامدهای فضای مجازی برای فرهنگ ما دارند. مایکل هایم مقدمه ای جامع از واقعیت مجازی و تفسیری تحریک آمیز در مورد تأثیر حال و آینده آن بر زندگی ما ارائه می دهد. Heim کاربردهای جذاب و مهم صنعتی و نظامی واقعیت مجازی و همچنین کاربردهای هنری و سرگرمی آن را شرح می دهد. او استدلال می کند که ما باید شور و شوق ایده آلیست را برای زندگی کامپیوتری با نیاز به استقرار عمیق تر خود در واقعیت اولیه متعادل کنیم. او این «تعادل ناآرام» را رئالیسم مجازی می نامد.
متافیزیک واقعیت مجازی [کتاب انگلیسی]
نویسنده:
Michael Heim
نوع منبع :
کتاب , کتابخانه عمومی
منابع دیجیتالی :
وضعیت نشر :
Oxford University Press, USA,
چکیده :
ترجمه ماشینی: کامپیوترها زندگی را در اواخر قرن بیستم به طرز چشمگیری تغییر داده اند. امروزه می‌توانیم از پیوندهای رایانه‌ای در سراسر جهان استفاده کنیم و ارتباطات رادیو، روزنامه‌ها و تلویزیون را تسریع کنیم. ایده ها به جلو و عقب پرواز می کنند و با سرعت الکتریسیته دور کره زمین می چرخند. و درست در گوشه و کنار، واقعیت مجازی تمام عیار در کمین است، که در آن ما قادر خواهیم بود خود را در یک شبیه سازی کامپیوتری نه تنها از دنیای فیزیکی واقعی، بلکه از هر دنیای تصوری غوطه ور کنیم. مایکل هایم می پرسد وقتی ما شروع به ورود و خروج از دنیای کامپیوتری می کنیم، نحوه درک ما از جهان چگونه تغییر خواهد کرد؟ هایم در متافیزیک واقعیت مجازی به این موضوع و دیگر مسائل فلسفی عصر اطلاعات می پردازد. او با توجه به تاریکی و همچنین جنبه روشن فناوری رایانه، منشأ منطقی و تاریخی دنیای رایانه‌ای ما را بررسی می‌کند و در مورد مسیر آینده زندگی رایانه‌ای ما حدس می‌زند. او مفهوم «فضای سایبری»، واقعیت مجازی (محیط های شبیه سازی شده با رایانه که تخیل عمومی را تسخیر کرده است و ممکن است در نهایت نحوه تعریف ما از واقعیت را تغییر دهد) را بررسی می کند و موضوعاتی مانند تأثیر واژه پردازی را مورد بحث قرار می دهد. زبان انگلیسی و نوع جدیدی از سواد که توسط فرامتن وعده داده شده است. متافیزیک واقعیت مجازی که به شکلی زنده و سرگرم‌کننده نوشته شده است، پنجره‌ای را به روی دنیای شگفت‌انگیزی باز می‌کند که وعده می‌دهد - یا تهدید می‌کند - به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره در قرن بیست و یکم تبدیل می‌شود.
  • تعداد رکورد ها : 4